Tıkla, Ara, Fiyat Al
Mesaj Yaz
Mesaj Yaz
Ara, Fiyat Al
0536 894 10 02


Dezenfeksiyonlu Temizlik ŞirketiHb Grup Temizlik olarak, virüsler, bakteriler, gözle görülmeyen canlılara karşı en iyi temizlik çözümü olan dezenfeksyionlu temizlik hizmetlerini siz değerli müşterimize sunmaktayız. Yüksek standartlara sahip ekipman, malzeme ve dezenfektanlar kullanılarak ev, hastaneler, spor salonları, okullar, toplu taşıma araçları, açık veya kapalı alanların tümü, iş yerleri gibi tüm alanlarda dezenfekte hizmetini sürdürmekteyiz.

 

Siz de profesyonel bir dezenfeksiyonlu temizlik için şimdi arayın, FİYAT ALIN 

 

Dezenfeksiyon işlemlerinden sonra Hepatit B, C, H1N1, Influenza gibi 50’ye yakın virüsten %99.99 oranında arınma sağlanmaktadır. Bunun yanında bakteri ve mantarlardan %100e yakın bir oranda temizlenme mümkün olmaktadır. Temizlik sırasında virüsler 3-5 dakika, bakteriler 20 saniye, mantarlar ise 7 dakika içinde yok olacaktır. ( Dezenfeksiyon Şirketi , Dezenfekte Firması, Dezenfekte Servisi )

Sterilizasyon işlemi istenilen yerin her tarafına ulaşacak şekilde profesyonel ekipmanlarımız ile püskürtme yöntemiyle yapılmaktadır. Bu işlem eşyalarınıza ve vücudunuza bir zarar vermez ve işlem sonrasına ayrıca bir temizlik işlemi gerektirmez.

 

 

Hb Grup Dezenfeksiyonlu Temizlik Şirketi olarak İstanbul ve Çevre şehirlerde Dezenfeksiyonlu Temizlik hizmetleri vermekle beraber, diğer bölgelerimizden bazıları ise;

Ümraniye Dezenfeksiyonlu Temizlik Şirketi, Sancaktepe Dezenfeksiyonlu Temizlik Şirketi, Ataşehir Dezenfeksiyonlu Temizlik Şirketi, Çekmeköy Dezenfeksiyonlu Temizlik Şirketi, Sultanbeyli Dezenfeksiyonlu Temizlik Şirketi, Kadıköy Dezenfeksiyonlu Temizlik Şirketi, Maltepe Dezenfeksiyonlu Temizlik Şirketi, Pendik Dezenfeksiyonlu Temizlik Şirketi, Kartal Dezenfeksiyonlu Temizlik Şirketi, Tuzla, Üsküdar Dezenfeksiyonlu Temizlik Şirketi, Şile, Beykoz ve İstanbul’un tümünde hizmetinizdeyiz.

İSTANBUL DEZENFEKTE FİRMALARI, GEBZE , DARICA, ÇERKEZKÖY DEZENFEKTE ŞİRKETİ, ANADOLU YAKASI , AVRUPA YAKASI DEZENFEKTE FİRMASI, ŞİRKETİ

Dezenfeksiyonlu Temizlik Şirketi


İstanbul'un Tüm İlçelerinde ve çevre şehirlerde

Uzman Ekibimiz ile Ekonomik ve Profesyonel Temizlik Hizmetleri Sunmaktayız


© Copyright 2018 HB Grup Temizlik Hizmetleri

Bu web sayfasında yer alan logo, resim, yazı ve içeriklerin tüm hakları yasal yollarla korunmaktadır

Yukarı Çık